KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14954211
nr 1495 4211
Tore Palm
(f. 1933), Sverige
Segelbåtar. Signerad. Akvarell, 46x63 cm, yttermått inklusive ram: 53x70 cm
Tore Palm, svensk bildkonstnär född 1933.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 20:27:56
150 kr
350 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr